maj 27

Dla Ciebie Mamo!

IMG_2332 27 maja 2014r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Mamy. Jest to przecież jedno z najbardziej znanych świąt na świecie. Oprócz tradycyjnych życzeń uczniowie mieli okazję dać swoim Mamom coś szczególnego – występ, w który włożyli całe swoje serca, by zobaczyć uśmiech na twarzy ukochanej osoby. Najmłodsi – uczniowie klas „0” zatańczyli zorbę i sambę. Następnie montaż słowno-muzyczny zaprezentowały dzieci starsze. Słychać było piękny śpiew, rozbrzmiewała muzyka, dzięki członkom zespołu instrumentalnego (W.Kuczaj – keyboard, A.Wąchała, J.Potaczek, A. Niedojad – skrzypce, E. Wąchała – akordeon). Wszystkie Mamy były zachwycone. Świadczyły o tym gromkie brawa i pojawiające się łzy. Występujące pociechy wzbudzały bowiem dużo wzruszeń i emocji. Dzieci wręczyły swoim Mamom własnoręcznie przygotowane upominki. Był to gest wdzięczności za trud wychowania oraz wyraz miłości. Następnie  Mamy udały się na słodki poczęstunek, który odbył się w  miłej i serdecznej atmosferze.

Życzymy wszystkim Mamom dużo zdrowia, szczęścia oraz zadowolenia ze swoich pociech!

red. Małgorzata Kawecka

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 27 maja 2014 by Natalia in category Bez kategorii