czerwiec 4

„Sportowa Rodzinka” – czyli Dzień Rodziny w naszej szkole

IMG_24152 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny, pod hasłem „Sportowa Rodzinka”. Zaproszone Mamy pojawiły się punktualnie o godzinie 11.30.
Na ten dzień przygotowano wiele atrakcji sportowych. Głównym sędzią wszystkich rozgrywek była pani Józefa Nachman. Pierwszą zabawą było przeciąganie liny. Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny: uczniowie i Mamy. Następnie były rzuty do kosza. Skrupulatnie liczono każdy zdobyty punkt.

Około godziny 12.00 wszyscy udali się na posiłek. Słodką niespodzianką przygotowaną przez panie kucharki były lody. Po deserze –oczywiście dalsze atrakcje. Między innymi :’parząca kula”, gra „w dwa ognie”. Zarówno dzieci jak i ich Mamy chciały wygrać. Walka była zacięta do ostatniej konkurencji. Wszyscy dobrze się bawili.
„Dzień Rodziny” zakończył się rozdaniem dyplomów „Dla Super Mamy”. Otrzymały go wszystkie Mamy, które uczestniczyły w sportowych rozgrywkach. O godzinie 13.30 wszyscy pełni wrażeń udali się do domów.

red. Małgorzata Kawecka

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 4 czerwca 2014 by Natalia in category Bez kategorii