czerwiec 27

Dni Sportu w naszej szkole

CAM00796W dniach 18 do 26 czerwca 2014r.  uczniowie klas I – VI mieli okazję rozwijać sprawność fizyczną i rywalizować między sobą. Poszczególne klasy walczyły z wielkim poświęceniem w:  wyścigach rzędów, grze w dwa ognie, grze w piłkę nożną i ręczną, sztafecie i rzutach do kosza. W tym roku zmieniono zasady  zawodów i rywalizowano   grupowo, a nie indywidualnie. Zaangażowanie dzieci i chęć do poprawy sprawności fizycznej  oraz  dotacje Gminy Mszana Dolna  do UKS Smoki  pozwoliła na zorganizowanie zawodów na wysokim poziomie. W rywalizacji  wykorzystano  sponsorowane przez gminę sprzęty sportowe.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:

W kategorii klas I-  III:

  1. miejsce – kl. III
  2. miejsce – kl.II
  3. miejsce – kl. I

W kategorii klas IV- VI:

  1. miejsce –  kl. VI
  2. miejsce – kl. V
  3. miejsce – kl. IV

Gratulujemy zwycięzcom!

Poza tym podsumowano udział naszej szkoły w Gminnych Zawodach Sportowych. W rankingu 13 szkół w Gminie jesteśmy na 4 miejscu.

red. Józefa Nachman

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 27 czerwca 2014 by Natalia in category Bez kategorii