Wrzesień 30

Ogólnopolski projekt BohaterON – Włącz Historię!

bohateronDrodzy Uczniowie!
Nasza Szkoła została zgłoszona do ogólnopolskiego projektu BohaterOn – Włącz Historię! Większość z Was uczestniczyła już w lekcjach na temat Powstania Warszawskiego i poznała biogramy bohaterskich Obrońców Warszawy. Kolejnym krokiem jest przygotowanie i wysłanie kartki z życzeniami do Powstańca. Może to być własnoręcznie zrobiona ozdobna kartka lub pocztówka online, która jest jednocześnie pieniężną formą wsparcia. Nie zapomnijcie zapytać o zgodę rodziców i poinformować nauczyciela historii o wzięciu udziału w akcji. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć na stronie: bohateron.pl

Na Wasze prace czekamy do 10 października.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! POKAŻ, ŻE PAMIĘTASZ!

red. Dorota Węgielska


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 30 września 2021 by Natalia in category Uncategorized