Czerwiec 14

Wyniki XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”

IMG_7870Tegoroczna edycja konkursu organizowanego przez KRUS była pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”. Zadaniem konkursowym było wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej obrazującej upowszechniane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego sposoby zapobiegania upadkom osób podczas pracy i przebywania w gospodarstwie rolnym.

Jak co roku nasza szkoła może poszczycić się dużym zaangażowaniem. Aż 28 uczniów z klas I-VIII wzięło udział w tych zmaganiach wykonując piękne i ciekawe prace. Ośmiu uczniów otrzymało wyróżnienia w etapie powiatowym. Są to: Kowalczyk Julia, kl. II, Patrycja Wąchała, kl. IV, Milena Kołodziejczyk. Kl. IV, Zapała Magdalena, kl. V, Wąchała Kamila, kl. VII A, Wojtyczka Ewelina, kl. VII A, Obajtek Maciej, kl. VII A, Złydaszyk Bartłomiej, kl. VII B. Nie tylko wyróżnieni otrzymali wspaniałe nagrody, dodatkowo każdy uczestnik otrzymał dyplomy a uczniowie kl. 1-3 książki.

Dziękuję wychowawczyniom kl. I i II, p. G.Dawiec i p. K. Kolawie, za zaangażowanie i przygotowanie swoich uczniów oraz pomoc w realizacji konkursu.

Kolejna edycja za rok! Już dzisiaj zachęcam do udziału!

 red. Katarzyna Wojtyczka

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 14 czerwca 2022 by Natalia in category Uncategorized