marzec 27

Wszystko zaczyna się od przedszkola

24 marca 2023 roku  w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Do przedszkola  przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor Jadwiga Baran-Stożek, która przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dla miłych gości przewidziano wiele atrakcji. Pierwszą częścią  spotkania był występ teatralny dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami pt. „Calineczka”. Barwne stroje, starannie przygotowana dekoracja i żywiołowa gra aktorska sprawiły, że dzieci oglądały przedstawienie z ogromnym zaciekawieniem. Po występie zaproszeni goście mieli możliwość zwiedzenia sal przedszkolnych, uczestnictwa w zabawach muzyczno – ruchowych z „Krecikiem i Pszczółką Mają, wykonaniem pracy plastycznej pt. „Liść nenufara”. Po zakończonej pracy maluszki mogły pobawić się zabawkami. Chłopcy konstruowali z klocków budowle, jeździli samochodami. Dziewczynki bawiły się lalkami, wózkami, przyrządzały smaczne dania w przedszkolnej kolorowej kuchni. Było wiele radości i śmiechu a na zakończenie słodka niespodzianka. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas.

red. Renata Ogiela
Agnieszka Wąchała
Anna Kołodziejczyk
Zuzanna Wojtyczka

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 27 marca 2023 by Natalia in category Uncategorized