czerwiec 18

Radość, Śmiech i Kiełbaski na Świeżym Powietrzu

W piękny czerwcowy poranek, uczniowie klasy drugiej wraz ze swoimi mamusiami, rodzeństwem oraz wychowawcą, zebrali się na wspólnym spotkaniu. Wydarzenie to zorganizowane z inicjatywy rodziców okazało się wyjątkowym czasem integracji, pełnym radości, śmiechu i wspaniałych wspomnień.

Pomysł na zorganizowanie wspólnego pieczenia kiełbasek wyszedł od rodziców uczniów klasy drugiej. Chcieli oni stworzyć okazję do wspólnego spędzenia czasu w luźnej, radosnej atmosferze, jednocześnie wzmacniając więzi między dziećmi, rodzicami i wychowawcą. Rodzice zajęli się organizacją miejsca, zakupem kiełbasek i innych przysmaków oraz przygotowaniem atrakcji dla dzieci: gry zespołowe, słuchanie muzyki.

Od samego początku spotkania, na wszystkich czekały gry i zabawy, które zorganizowała wychowawczyni włączając do atrakcji mamusie. Uczestnicy podzieleni na trzy grupy wykonywali kolejne zadania, zdobywając punkty. Śmiechom i radości nie było końca. Wyłoniono zwycięzców, rozdano drobne nagrody.

Kulminacyjnym punktem programu było oczywiście pieczenie kiełbasek, których zapach szybko rozchodził się po całej okolicy. Mamusie, dzieci i wychowawca siedzieli razem delektując się smakołykami, dzieląc się wrażeniami i opowieściami. Był to idealny moment na rozmowy i jeszcze lepsze poznanie się nawzajem.

Wspólne spotkanie stworzyło niezwykłą atmosferę wspólnoty i współpracy. Zarówno dzieci, jak i dorośli bawili się wyśmienicie, a wspólnie spędzony czas umocnił relacje w klasowej społeczności, co potwierdza, jak ważne i cenne są takie inicjatywy w budowaniu pozytywnych relacji i wzajemnego wsparcia w szkolnej społeczności.

red. Wychowawca klasy drugiej

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 18 czerwca 2024 by Natalia in category Uncategorized