XI Gorczańskie Spotkanie z Janem Pawłem II
14 czerwca 2015 r. po raz jedenasty w Lubomierzu „Na ogrodach” zebrali się uczestnicy Gorczańskiego Spotkania z Janem Pawłem II. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod obeliskiem z tablicą upamiętniającą Papieża – Polaka, gdzie udali się przedstawiciele władz, szkół i organizacji oraz uczestnicy spotkania, którzy tu przybyli nawet z odległych zakątków Polski. Tutaj można było w ciszy pomodlić się i przywołać w pamięci postać Wielkiego Polaka i jego rozważania. Continue reading






