Pierwsze sukcesy zespołu „Śwarni Lubomiyrzanie”
W piątkowe południe 12 grudnia 2014 r., szkolny zespół folklorystyczny wyruszył na eliminacje do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. I etap miał miejsce w Domu Kultury na krakowskim Podgórzu. Nasza ekipa z wielkim zaangażowaniem wyśpiewała repertuar kolęd i pastorałek, przygotowanych specjalnie na tą okazję. Ogrom przygotowań, przenikliwy stres oraz wysiłek został wynagrodzony. Na etapie krakowskim zespół dostał wyróżnienie. Continue reading








