czerwiec 30

Był czas pracy, a teraz czas zbierania plonów – Drogi Pawle, gratulujemy!

63303Paweł Kowalczyk, który przed kilkoma dniami opuścił mury naszej szkoły jako absolwent, gościł dziś, tj.30 czerwca 2016 w Urzędzie Gminy Mszana Dolna na Sesji Rady, podczas której nagrodzono uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim lub ogólnopolskim. Paweł może się poszczycić średnią 5,73, tytułem finalisty Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Skarby przyrody i ich ochrona” oraz tytułem finalisty Małopolskiego Konkursu Historycznego „Wybitni władcy Polski – Piastowie”. Wójt Gminy Bolesław Żaba złożył gratulacje na ręce uczniów, rodziców i nauczycieli. Dziękował młodym, zdolnym ludziom za promowanie placówek oświatowych oraz gminy. Również Aleksandra Kania, przewodnicząca Rady Gminy nie szczędziła pochwał i słów uznania.

Cieszymy się, że Paweł znalazł się wśród najlepszych! Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

red. Małgorzata Kawecka

Posted 30 czerwca 2016 by Natalia in category Uncategorized