Październik 1

Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe realizowane w roku szkolnym 2018/2019:

1)      ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE MOŻLIWOŚCI EDUKACYJNE UCZNIÓW:

  • z j. polskiego VIII  M. Kawecka
  • z j. polskiego kl. IV  P. Bielin
  • z matematyki  kl. VIII   E. Drabik
  • z matematyki kl. I – VIII   K. Franczyk
  • z j. angielskiego kl.  VIII    N.Kuziel
  • z historii VI – VIII  D. Węgielska
  • z biologii kl. VII – VIII   A. Niżnik
  • z geografii kl. VII – VIII  D. Dorynek
  • z fizyki kl. VII – VIII  L. Płoskonka
  • Kółko Folk – Art. – kl. I – VIII K.Wojtyczka
  • Schola dziecięca – kl. IV – VII s.E. Ciebiera
  • SKS  kl. V – VI  J.Nachman
  • w kl. I – G. Dawiec
  • w kl. II K. Kolawa
  • w kl. III G. Kołodziejczyk

2)      ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE:

  • Zajęcia rewalidacyjne indywidualne – T.W. kl.VII – G. Kołodziejczyk
  • Zajęcia rewalidacyjne indywidualne – M. K. kl.VIII – G. Kołodziejczyk
  • Zajęcia Zajęcia logopedyczne dla dzieci 3,4,5,6 letnich J.Borowiecka
  • Zajęcia logopedyczne –  kl.I –III   J.Borowiecka
  • Zajęcia logopedyczne – kl. IV – VIII  J.Borowiecka
  • Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne J.Borowiecka
  • Zajęcia rewalidacyjne indywidualne – H.O. – G.Kołodziejczyk
  • Wczesne wspomaganie indywidualne –W.D. – R. Ogiela

3)      ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE MOŻLIWOŚCI EDUKACYJNE UCZNIÓW:

  • SKS kl. VIII – J. Nachman
  • w kl. I – G. Dawiec
  • w kl. II K. Kolawa
  • w kl. III G. Kołodziejczyk
  • z chemii w kl. VII-VIII – A. Niżnik
  • z matematyki w kl. IV – K. Franczyk
  • Zajęcia indywidualne z B. A.  j. polski – D. Węgielska
  • Zajęcia indywidualne z B. A.  z matematyki – K. Franczyk

4)      ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PROWADZONE NA TERENIE SZKOŁY PRZEZ OSOBY Z ZEWNĄTRZ:

  • Nauka teorii i gry na skrzypcach
  • Taekwondo
  • Piłka nożna

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zajęcia dodatkowe realizowane w roku szkolnym 2017/2018:

1)      zajęcia rozwijające:

  • Kółko miłośników książki – kl. VI – VII M. Kawecka
  • Kółko matematyczne „Matematyka dla każdego” – kl. IV (co 2 tygodnie) E. Drabik
  • Zajęcia rozwijające z j. angielskiego – kl. VI – VII N.Kuziel
  • SKS – kl. IV – VI J.Nachman
  • Kółko Folk – Art. – kl. I – VII K.Wojtyczka (2 godz.), A.Babuśka (1 godz.)
  • Schola dziecięca – kl. III – VII s.E. Ciebiera (2godz.)
  • Innowacja pedagogiczna „Pisać pięknie umiem, ortografię też rozumiem” – kl. IIIa i IIIb G. Dawiec
  • Kółko przyrodnicze – kl. IV – V A. Niżnik

2)      zajęcia specjalistyczne:

  • Gimnastyka korekcyjna – kl. II J. Nachman
  • Innowacja pedagogiczna – „Ruch to zdrowie” z elementami gimnastyki korekcyjnej –kl.VI-VII J.Nachman
  • Zajęcia rewalidacyjne indywidualne – T.W. kl.VI – s. E.Ciebiera
  • Zajęcia rewalidacyjne indywidualne – M. K. kl.VII – s. E.Ciebiera
  • Zajęcia logopedyczne dla dzieci 3,4,5,6 letnich (3 godz.) J.Borowiecka
  • Zajęcia logopedyczne – kl.I –III   (2 godz.) J.Borowiecka
  • Zajęcia logopedyczne – kl. IV – VII (3 godz.) J.Borowiecka
  • Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne (3 godz.) J.Borowiecka
  • Zajęcia rewalidacyjne indywidualne – H.O. – G.Kołodziejczyk
  • Wczesne wspomaganie indywidualne – H.O. i P.D. – G.Kołodziejczyk

3)      zajęcia wyrównawcze:

  • Zajęcia dyd.- wyr. z j.polskiego – kl. IV – VII   M.Kawecka
  • Zajęcia dyd. – wyr. z matematyki – kl. V-VI (co 2 tygodnie) E.Drabik
  • Zajęcia dyd. – wyr. z matematyki – kl. VII   E.Drabik
  • Zajęcia dyd. – wyr. indywidualne z matematyki – T.W. kl.VI E.Drabik
  • Zajęcia dyd. – wyr. z matematyki „Matematyka dla każdego” kl.IV (co 2 tyg.) E.Drabik
  • Zajęcia dyd. –wyr. – kl. I i kl. II   K.Kolawa
  • Zajęcia dyd. – wyr. – kl. IIIa G.Kołodziejczyk
  • Zajęcia dyd. – wyr. z j. angielskiego – kl. VI – VII   N.Kuziel