Sierpień 27

Nasze osiągnięcia

Rok szkolny 2015/2016

Nasi uczniowie w gminnych zawodach zdobyli następujące miejsca:

  • III miejsce w halowej piłce nożnej dziewcząt
  • III miejsce w halowej piłce nożnej chłopców
  • II miejsce w gminnych zawodach sportowych w mini piłce siatkowej dziewczyn
  • III miejsce w indywidualnych rozgrywkach w tenisa stołowego dziewcząt : Aleksandra Dawiec
  • II miejsce w drużynowych rozgrywkach w tenisa stołowego dziewcząt

 

19.10.2015r. „Tematyczny Konkurs Historyczny”

  • 3 uczniów brało udział, 3 prace zostały wysłane:

Elżbiety Wąchały

Anny Wąchały

Pawła Kowalczyka

(oczekujemy na wyniki)

 

21.10.2015r. Małopolski Konkurs Humanistyczny

  • 3 uczniów brało udział , 3 prace zostały wysłane:

Elżbiety Wąchały

Anny Wąchały

Pawła Kowalczyka

(oczekujemy na wyniki)

 

23.10.2015r. Tematyczny Konkurs Przyrodniczy „Skarby przyrody i ich ochrona”

  • 18 uczniów brało udział, 3 prace zostały wysłane :

Pawła Kowalczyka

Marii Ruckiej

Aleksandry Dawiec

(oczekujemy na wyniki)

 

26.10.15r. Małopolski Konkurs Biblijny („Ewangelia św. Łukasza”)

  • 9 uczniów brało udział

 

06.11.15r. Małopolski Konkurs Matematyczny

  • 8 uczniów brało udział, 1 praca została wysłana :

Pawła Kowalczyka

(oczekujemy na wyniki)

___________________________________________________________________

Rok szkolny 2014/2015

27)III miejsce dla Aleksandry Wąchały i Alicji Kowalczyk oraz „nagroda publiczności” w III Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej „My favourite English song” w Kasince Małej (czerwiec 2015r.)

26) III miejsce dla Jessiki Potaczek, Aleksandry Niedojad, Aleksandry Wąchały i Julii Ogieli w sztafecie dziewcząt 4 x 400 m w Gminnych Zawodach w Lekkoatletyce w Kasinie Wielkiej (czerwiec 2015r.)

25) II miejsce dla Jessiki Potaczek z kl. VI w biegu na 300 m w Gminnych Zawodach w Lekkoatletyce w Kasinie Wielkiej (czerwiec 2015r.)

24) II miejsce dla Adriana Wątora z kl. VI w biegu na 300 m w Gminnych Zawodach w Lekkoatletyce w Kasinie Wielkiej (czerwiec 2015r.)

23) III miejsce dla Adama Jani z kl. VI w biegu na 60 m w Gminnych Zawodach w Lekkoatletyce w Kasinie Wielkiej (czerwiec 2015r.)

22) I miejsce dla Julii Ogieli z kl. IV w biegu na 600 m w Gminnych Zawodach w Lekkoatletyce w Kasinie Wielkiej (czerwiec 2015r.)

21) III miejsce dla Adama Jani z kl. VI w rzucie piłeczką palantową w Gminnych Zawodach w Lekkoatletyce w Kasinie Wielkiej (czerwiec 2015r.)

20) I miejsce dla Aleksandry Niedojad z kl. VI w rzucie piłeczką palantową w Gminnych Zawodach w Lekkoatletyce w Kasinie Wielkiej (czerwiec 2015r.)

19) III miejsce dla Lucjana Babuśki z kl. VI w rzucie piłka lekarską w Gminnych Zawodach w Lekkoatletyce w Kasinie Wielkiej (czerwiec 2015r.)

18) I miejsce dla Jessiki Potaczek z kl. VI w rzucie piłka lekarską w Gminnych Zawodach w Lekkoatletyce w Kasinie Wielkiej (czerwiec 2015r.)

17) II miejsce dla Mileny Kuczaj z kl. III w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze Ludwika Jerzego Kerna” w Mszanie Górnej (maj 2015r.)

16) Nagrody dla Aleksandry Wąchały z kl. VI i Piotra Kaima z kl. IV za udział w Szkolnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej (maj 2015r.)

15)

14) I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w unihokeju dziewcząt (kwiecień 2015r.)

13) II miejsce w Gminnych Zawodach Sportowych w unihokeju dziewcząt (kwiecień 2015r.)

12) Tytuł finalisty dla Pawła Kowalczyka z kl. V w Konkursie tematycznym z przyrody „Skarby przyrody i ich ochrona” organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty (marzec 2015r.)

11)RANKING NAJLEPSZYCH UCZNIÓW, który powstał na podstawie średniej ocen za drugi kwartał roku szkolnego 2014/2015

KLASA 4 KLASA 5 KLASA 6
J. POLSKI 1.Julia Ogiela
2.Piotr Kaim
3. Kacper Adamczyk
1.Paweł Kowalczyk
2. Katarzyna Kozyra
3.Aleksandra Dawiec
1.Jessika Potaczek
2.Kinga Adamczyk
J. ANGIELSKI 1. Piotr Kaim
2.Julia Ogiela
3.Kacper Adamczyk
4. Magdalena Kapłoniak
1.Paweł Kowalczyk
2. Aleksandra Dawiec
3. Anna Wąchała
4. Gabriela Kowalczyk
5. Oliwia Krężel
6. Izabela Pajka
1.Jessika Potaczek
2. Kinga Dawiec
MATEMATYKA 1.Dominik Kołodziejczyk
2. Piotr Kaim
3. Magdalena Kapłoniak
4. Julia Ogiela
1.Paweł Kowalczyk
2. Anna Wąchała
3. Aleksandra Dawiec
1. Alicja Kowalczyk
2. Aleksandra Wąchała
PRZYRODA 1. Aleksandra Kowalczyk
2. Kacper Adamczyk
3. Piotr Kaim
4. Julia Ogiela
5. Grzegorz Palac
1. Paweł Kowalczyk
2. Aleksandra Dawiec
3. Anna Wąchała
4. Elżbieta Wąchała
1.Łukasz Białoń
2. Kinga Dawiec
3. Dariusz Niedojad
4. Aleksandra Wąchała
HISTORIA 1.Julia Ogiela
2. Magdalena Kapłoniak
3. Piotr Kaim
4. Dominik Kołodziejczyk
1. Aleksandra Dawiec
2. Paweł Kowalczyk
3. Katarzyna Kozyra
4. Izabela Pajka
5. Maria Rucka
1.Łukasz Białoń
2. Alicja Kowalczyk
3.Aleksandra Wąchała

10) Wyróżnienie dla Kingi Adamczyk, Aleksandry Wąchały oraz Patrycji Kołodziejczyk z kl. VI w konkursie plastycznym STOP PRZEMOCY (grudzień 2014r.)

9) Wyróżnienie dla zespołu Śwarni Lubomiyrzanie w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Krakowie (grudzień 2014r.)

8) Wyróżnienie dla Pawła Barana z kl. III w konkursie: „Podłaźniczka, starsza siostra choinki” (grudzień 2014r.)

7) RANKING NAJLEPSZYCH UCZNIÓW, który powstał na podstawie średniej ocen za pierwszy kwartał roku szkolnego 2014/2015

KLASA 4 KLASA 5 KLASA 6
J. POLSKI 1.Julia Ogiela2.Kacper Adamczyk3.Piotr Kaim4.Magdalena Kapłoniak5.Aleksandra Kowalczyk 1.Aleksandra Dawiec2.Anna Wąchała3.Paweł Kowalczyk4.Katarzyna Kozyra 1.Jessika Potaczek2.Aleksandra Wąchała3.Kinga Adamczyk4.Alicja Kowalczyk5.Łukasz Białoń6.Dariusz Niedojad
J. ANGIELSKI 1. Piotr Kaim2. Julia Ogiela3. Magdalena Kapłoniak4. Kacper Adamczyk5. Maria Ślusarczyk6. Grzegorz Palac7. Patrycja Zasadni8. Aleksandra Kowalczyk9. Piotr Adamczyk10. Dominik Kołodziejczyk 1.Paweł Kowalczyk2. Katarzyna Baran3. Aleksandra Dawiec4. Gabriela Kowalczyk5. Anna Wąchała6. Izabela Pajka7. Elżbieta Wąchała8. Oliwia Krężel9. Magdalena Babuśka10. Katarzyna Kozyra11. Maria Rucka 1.Jessika Potaczek2. Kinga Dawiec3. Aleksandra WąchałaŁukasz Białoń
MATEMATYKA 1.Piotr Kaim2. Julia Ogiela3. Dominik Kołodziejczyk4. Magdalena Kapłoniak5. Piotr KowalczykMaria Ślusarczyk 1.Paweł Kowalczyk2. Anna Wąchała3. Elżbieta Wąchała4. Aleksandra Dawiec5. Gabriela Kowalczyk 1. Aleksandra Wąchała2. Jessika Potaczek3. Łukasz Białoń4. Dariusz Niedojad5. Kinga AdamczykMateusz Kowalczyk
PRZYRODA 1.Julia Ogiela2. Piotr Kaim3. Aleksandra Kowalczyk4. Kacper Adamczyk5. Piotr Kowalczyk6. Magdalena Kapłoniak7. Maria Ślusarczyk8. Dominik Kołodziejczyk 1.Paweł Kowalczyk2. Anna Wąchała3. Elżbieta Wąchała 1.Łukasz Białoń2. Jessika Potaczek3. Aleksandra Wąchała
HISTORIA 1.Julia Ogiela
Kacper Adamczyk2.Piotr Kaim3.Maria Ślusarczyk4.Grzegorz Palac
1.Paweł Kowalczyk2.Katarzyna Kozyra3.Anna Wąchała 1.Łukasz Białoń2.Aleksandra Wąchała3.Jessika Potaczek

6) KONKURSY KURATORYJNE

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział również w Konkursach Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Łukasz Białoń kl. 6, Paweł Kowalczyk kl. 5- Konkurs z przyrody
Aleksandra Wąchała kl. 6 – Małopolski Konkurs Humanistyczny
Jessika Potaczek kl. 6, Kinga Dawiec kl. 6 – Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

5) II miejsce dla dziewcząt z kl. V w Drużynowym tenisie stołowym dziewcząt (listopad 2014r.)

4) II miejsce dla chłopców z kl. V-VI w Mini piłce siatkowej (październik 2014r.)

3) II miejsce dla dziewcząt z kl. V-VI w Mini piłce siatkowej (październik 2014r.)

2) III miejsce dla chłopców z kl. IV-VI w Gminnych Zawodach Sportowych Halowa mini – piłka nożna chłopców (wrzesień 2014r.)

1) II miejsce dla Magdaleny Kapłoniak z kl. IV w I Biegu Zagórzańskim w kategorii Dziewcząt klas IV i młodsze (wrzesień 2014r.)

 


Rok szkolny 2013/2014

16) II miejsce dla Aleksandry Wąchały z kl. V w II Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej (maj 2014r.)

15) III miejsce dla Julii Ogieli z kl. III w II Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej (maj 2014r.)

14) I miejsce dla Kacpra Adamczyka z kl. III w V Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich w Mszanie Górnej (maj 2014r.)

13) Wyróżnienie dla Wojciecha Wojtyczki z kl. VI w powiatowym konkursie plastycznym pt. „Wolni od dymu tytoniowego”, zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną w Limanowej (maj 2014r.)

12) IV miejsce dla klasy V w pierwszej edycji konkursu programu edukacyjnego Porcja Pozytywnej Energii w kategorii „Plakat” (maj 2014r.)

11) 8 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z języka angielskiego i uzyskanie tytułu laureata dla Pawła Kowalczyka z kl. IV (kwiecień 2014r.)

10) III miejsce w Powiatowych Zawodach dziewcząt w unihokeja (kwiecień 2014r.)

9) III miejsce w Gminnych Zawodach chłopców w unihokeja (kwiecień 2014r.)

8) II miejsce w Gminnych Zawodach dziewcząt w unihokeja (marzec 2014r.)

7) Wyróżnienie dla Wiolety Kuczaj z kl. VI za udział w VIII Konkursie „Patronowie Naszych Szkół” (marzec 2014r.)

6) I miejsce dla Kingi Adamczyk z kl. V za udział w VIII Konkursie „Patronowie Naszych Szkół” (marzec 2014r.)

5) III miejsce w Gminnych Zawodach w piłce nożnej „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku (marzec 2014r.)

4) Wyróżnienie dla Aleksandry Wąchały z kl. V w konkursie plastycznym „Moja regionalna ozdoba choinkowa” (grudzień 2013r.)

3) II miejsce w Gminnych Zawodach Sportowych w mini koszykówce dziewcząt
(grudzień 2013r.)

2) Wyróżnienie dla Tomasza Wojtyczki z kl. VI w Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym  „Jan Paweł II – Papież Dialogu” (październik 2013r.)

1) I miejsce dla Kingi Adamczyk z kl. V w Międzyszkolnym Konkursie Dziennikarskim  „Jan Paweł II – Papież Dialogu” (październik 2013r.)

 

 

Leave a Comment