sierpień 28

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 – ważna informacja!!!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek 01.09.2020 r. Autobus z Przysłopu pojedzie o godz. 8.00. Ze względu na obecną sytuację, w tym roku nie będzie wspólnej Mszy świętej.

Wszystkich uczniów zapraszamy do szkoły na godz. 8.30.
a) Dzieci z oddziałów przedszkolnych 0A i 0B będą miały spotkanie z Wychowawcami w swoich klasach (dzieci wchodzą wejściem nr 1 od strony przedszkola).
b) Spotkanie z Dyrektorem i Wychowawcami dla kl. 1-4 odbędzie się na sali gimnastycznej (uczniowie wchodzą wejściem od strony świetlicy).
c) Uczniów kl. 5-8 zapraszamy na spotkanie z Wychowawcami w klasach (uczniowie wchodzą głównym wejściem do budynku szkolnego).

W szkole nadal obowiązują procedury bezpieczeństwa, a wszyscy zobowiązani są do ich przestrzegania. W związku z tym przypominamy, że w autobusie szkolnym i na terenie szkoły obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Posted 28 sierpnia 2020 by Natalia in category Uncategorized