wrzesień 1

Rozpoczynamy rok szkolny 2015/2016

Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego odbyło s??????????ię we wtorek 1 września. Zgodnie z wieloletnią tradycją dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice uczestniczyli w nabożeństwie celebrowanym przez O. Proboszcza Piotra Głoda, który zaszczycił swoją obecnością kolejną część spotkania inauguracyjnego mającego miejsce w budynku szkoły. Uroczystości asystował poczet sztandarowy naszej szkoły.

Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 dokonała p. dyrektor Jadwiga Baran-Stożek, która serdecznie powitała gości, nauczycieli, uczniów i ich rodziców, pracowników niepedagogicznych oraz przedstawiła nową siostrę katechetkę Elżbietę Ciebierę, która podejmuje pracę w naszej szkole i będzie uczyć religii.

Szczególne słowa zachęty i otuchy, Pani Dyrektor skierowała do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Zapewniła ich, że najbliższe lata spędzone w placówce będą dla nich przyjemnością, a wysiłek włożony w naukę przyniesie im radość i satysfakcję.

W dalszej części spotkania inauguracyjnego, uczniowie klas IV-VI przedstawili program artystyczny, w którym nie zapomniano, że był taki wrzesień 1939 roku, gdzie dzieci nie mogły pójść do szkoły, i jest taki wrzesień 2015 roku, w którym radośnie rozpoczyna się przygodę z nauką.

Po oficjalnych wystąpieniach uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Spotkania te odbywały się w miłej atmosferze. A od jutra…No cóż…Trzeba wziąć się do pracy!

red. Danuta Kowalczyk

Posted 1 września 2015 by Natalia in category Uncategorized