Czerwiec 23

„Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”

??????????Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. Oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie. W ten uroczysty dzień społeczność szkolna zgromadziła się w kościele parafialnym na dziękczynnej Mszy św., którą odprawili: proboszcz o. Piotr Głód i o. Paweł Czyrek. Oprawę muzyczną przygotowała schola pod opieką s. Elżbiety Ciebiery.

 Po przejściu do szkoły nastąpiła część artystyczna. Uczniowie klas VIII przedstawili kilka wspomnień ze swojego szkolnego życia. Podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud pracy, troskę, pomoc, cierpliwość i wyrozumiałość wręczając symboliczny kwiatek. Słowa wdzięczności skierowali również do swoich Rodziców za bezgraniczną miłość, którą są otaczani każdego dnia. Młodsi koledzy i koleżanki życzyli absolwentom powodzenia w dalszej nauce oraz wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i najradośniejsze. Podziękowania i pożegnania były tak wzruszające, że nie obyło się bez łez. Następnie Dyrektor Szkoły – Pani Jadwiga Baran-Stożek dokonała podsumowania roku szkolnego 2018/2019. Najlepsi uczniowie odebrali nagrody książkowe i dyplomy za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, wysokie lokaty w konkursach, wzorową frekwencję, natomiast rodzice klas III i VIII listy gratulacyjne. Absolwenci, którzy przez osiem lat szczególnie wyróżniali się w nauce zostali wpisani do Złotej Księgi. Dyrekcja podziękowała również rodzicom za ich wyróżniającą się pracę w Radzie Rodziców i pomoc ofiarowaną szkole.

„Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny. Następny dzwonek dopiero we wrześniu.

Do zobaczenia!

red. Ewa Drabik

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 23 czerwca 2019 by Natalia in category Uncategorized