Grudzień 1

Akcja „Szlachetna Paczka” w naszej szkole!

Drodzy Rodzice!
Jak co roku nasza szkoła bierze udział w świątecznej akcji Szlachetna Paczka. Chcielibyśmy chociaż w małym stopniu sprawić, aby tegoroczne święta w tym szczególnie trudnym czasie były dla wszystkich niezwykłe i radosne. Zwracamy się do Państwa z prośbą o podzielenie się z potrzebującymi i przynoszenie: suchych produktów spożywczych, środków chemicznych, kosmetyków, ręczników, pościeli oraz zabawek (nowych).Zebrane rzeczy zapakujemy w świąteczne paczki i przekażemy potrzebującym rodzinom, osobom starszym i samotnym. Dla nas jest to tak niewiele, a możemy komuś w znaczący sposób pomóc. Wszystkie przyniesione przez Państwa produkty prosimy o umieszczanie w pudełkach wystawionych w wiatrołapie szkoły. Akcja będzie trwała do 11.12.2020 r. Już dziś dziękujemy i liczymy na Państwa hojność.

                                             Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu

szlachetna paczka 1(1)

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 1 grudnia 2020 by Natalia in category Uncategorized