grudzień 8

„Nasz kochany św. Mikołaj…!”

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu i na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Naszego Przedszkola w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubomierzu. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Przedszkolaki nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka, co świadczyło o tym, że zbliża się nikt inny jak święty Mikołaj. Oprócz pełnego prezentów worka wyjątkowy Gość przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Na to spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych pod okiem wychowawczyń od listopada przygotowały się do przedstawienia teatralnego dla wyjątkowego Gościa pt. „Kłopoty świętego Mikołaja”. Na scenie przedszkolaki wykazały się ogromnymi zdolnościami aktorskimi. Wspaniała gra aktorska połączona została z pomysłowymi strojami i rekwizytami. Widownia nagrodziła występ gromkimi oklaskami. Po wspaniałym występie, nadeszła wyczekiwana chwila – św. Mikołaj wręczał każdemu dziecku paczkę, a prezenty były wspaniałe: zabawki, układanki, no i przede wszystkim słodycze. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. mikołaja – troszkę zawstydzone. Zdjęcia z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.
Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

 red. Renata Ogiela
Agnieszka Wąchała
Anna Kołodziejczyk
Zuzanna Wojtyczka


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 8 grudnia 2023 by Natalia in category Uncategorized