czerwiec 19

Kinowe przygody i trampolinowe szaleństwo

Wycieczka do Krakowa była długo wyczekiwaną atrakcją, na którą piątoklasiści czekali z niecierpliwością. W kinie powitał uczniów zapach świeżego popcornu i widok kolorowych plakatów filmowych. Kiedy w sali kinowej przygasły światła, wszyscy zatopili się w filmowej rzeczywistości Waldka, Staszka i Delfiny. „Za duży na bajki 2” to wciągająca, pełna humoru opowieść o sile przyjaźni, stawianiu czoła przeciwnościom i mierzeniu się z prawdą. Grupka przyjaciół przeżywa lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz jej nowym chłopakiem prawdę o zniknięciu chłopców. Film okazał się niesamowity. Fabuła była pełna napięcia, humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Dynamiczne sceny były przeplatane momentami refleksji, co sprawiło, że film był nie tylko widowiskowy, ale i głęboko poruszający.

Po seansie w kinie uczniowie z opiekunami udali się do pobliskiego parku trampolin GOjump. To ogromne miejsce pełne różnorodnych trampolin i innych atrakcji, które zapewniły piątoklasistom dwie godziny świetnej zabawy. Po krótkiej rozgrzewce uczniowie korzystali z dostępnych trampolin, skacząc wysoko i próbując różnych akrobacji. Była tam również strefa z gąbkowymi basenami, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji. Po wyczerpującym treningu przyszedł czas na ciepły posiłek i powrót do domu.

Wycieczka do kina i parku trampolin była niezwykle udana. Połączenie relaksującego seansu filmowego z aktywnym wypoczynkiem na trampolinach było idealnym sposobem na spędzenie pięknego czerwcowego dnia. Kino dostarczyło uczniom wielu emocji, a park trampolin pozwolił wyładować energię i dobrze się bawić. Z pewnością powtórzymy taką wycieczkę w przyszłości!

red. Natalia Kuziel


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 19 czerwca 2024 by Natalia in category Uncategorized