kwiecień 16

Czekoladowe szaleństwa w świetlicy

??????????14 kwietnia dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe spotkała miła niespodzianka, ponieważ wszyscy mogli uczcić święto czekolady (12 kwietnia). Dzieci poprzez ciekawy film edukacyjny oraz prezentację multimedialną poznały tajniki produkcji tego smakołyku oraz dowiedziały się jak czekolada nam pomaga, a jak szkodzi. Wykwintniejszym punktem zajęć była oczywiście degustacja różnych jej rodzajów. Najlepsze recenzje otrzymały te z nadzieniami. Najgorzej wypadła gorzka. Wspólnie stwierdziliśmy, że „czekolada” nie będzie się przejmowała naszymi opiniami. Momentem przełomowym dla wszystkich dzieci była zabawa w cukiernika, która polegała na wykonaniu torcika czekoladowego. Praca w parach przyniosła wyśmienite efekty. Torty zachwycały wyglądem, ale jak się i później okazało również smakiem. Wszystkim dzieciom biorącym udział w zajęciach bardzo dziękuje za zaangażowanie i świetną zabawę.

red. Dorota Wcisło

Posted 16 kwietnia 2015 by Natalia in category Uncategorized