październik 26

św. Jan Paweł II – Patron Rodziny

??????????Już od 15 lat każdego roku w Polsce obchodzony jest Dzień Papieski w niedzielę poprzedzającą 16 października. W tym roku obchodziliśmy go w niedzielę 11 października. W dniu tym szczególnie dziękujemy Panu Bogu za dar Papieża Polaka, który posługę św. Piotra sprawował w latach 1978 – 2005r. W liturgiczne wspomnienie św. Jan Paweł II – 22. X. 2015 roku – w naszej szkole odbył się apel poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Program artystyczny prezentowali uczniowie klasy piątej, a dzieci ze scholii parafialnej śpiewały ulubione piosenki o Janie Pawle. Akademię pt.: „Jan Paweł II – Patron Rodziny” obejrzeli uczniowie wszystkich klas, rodzice i nauczyciele. Swoją obecnością zaszczycił nas również w tym dniu Ojciec Proboszcz Piotr Głód.Montaż słowno – muzyczny przybliżający nam postać św. Jan Pawła II i Jego nauczanie wszystkim się bardzo podobał.

red.  s. Katechetka Elżbieta Ciebiera

Posted 26 października 2015 by Natalia in category Uncategorized