Październik 23

Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić

??????????15 października 2018 roku w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na które przybyli zaproszeni Goście: emerytowani nauczyciele p. Maria Bugajska, p. Anna Malarz, p. Maria Dudzik, p. Danuta Kowalczyk, a także Ojciec Proboszcz Piotr Głód, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz uczniowie. Uczniowie z Samorządu Szkolnego piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Przedstawili także kilka zabawnych scenek z życia szkoły, w których podkreślili, jak ważna i wymagająca bywa praca nauczyciela. W kierunku nauczycieli i pracowników szkoły popłynęło wiele ciepłych i miłych słów. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie oraz troskę o dobro wychowanków. Po przepięknie wyrecytowanych wierszach i życzeniach uczniowie zaśpiewali gromkie „Sto lat” i wręczyli nauczycielom oraz pracownikom szkoły drobne upominki.

red. Samorząd Uczniowski

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 23 października 2018 by Natalia in category Uncategorized