październik 23

Ślubowania nadszedł czas

??????????18 października 2018 roku był wyjątkowym dniem w naszej Szkole. Odbyła się wielka uroczystość – ślubowanie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu. Ten najważniejszy dzień w życiu ucznia został bardzo starannie przygotowany. Na tle pięknej jesiennej dekoracji przedstawiono część artystyczną w wykonaniu Pierwszaków z akompaniamentem zespołu „Śwarni Lubomiyrzanie”.  Uczniowie udowodnili swoja widzą, trafnymi odpowiedziami na zadawane pytania, iż zasługują by przyjąć ich do braci uczniowskiej.  Po części artystycznej dzieci w obecności nauczycieli, rodziców oraz kolegów i koleżanek ze starszych klas złożyli uroczyste ślubowanie, po którym pani Dyrektor Jadwiga Baran-Stożek dokonała pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu. Jednym z zaproszonych gości był Proboszcz, który poświęcił plecaki i przybory szkolne uczniów. Każdy Pierwszak otrzymał słownik ortograficzny ufundowany przez Radę Rodziców. Uwieńczeniem dnia było wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz poczęstunek przygotowany przez rodziców.

red. Grażyna Dawiec

Posted 23 października 2018 by Natalia in category Uncategorized