Październik 23

Ślubowania nadszedł czas

??????????18 października 2018 roku był wyjątkowym dniem w naszej Szkole. Odbyła się wielka uroczystość – ślubowanie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu. Ten najważniejszy dzień w życiu ucznia został bardzo starannie przygotowany. Na tle pięknej jesiennej dekoracji przedstawiono część artystyczną w wykonaniu Pierwszaków z akompaniamentem zespołu „Śwarni Lubomiyrzanie”.  Uczniowie udowodnili swoja widzą, trafnymi odpowiedziami na zadawane pytania, iż zasługują by przyjąć ich do braci uczniowskiej.  Po części artystycznej dzieci w obecności nauczycieli, rodziców oraz kolegów i koleżanek ze starszych klas złożyli uroczyste ślubowanie, po którym pani Dyrektor Jadwiga Baran-Stożek dokonała pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu. Jednym z zaproszonych gości był Proboszcz, który poświęcił plecaki i przybory szkolne uczniów. Każdy Pierwszak otrzymał słownik ortograficzny ufundowany przez Radę Rodziców. Uwieńczeniem dnia było wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 red. Grażyna Dawiec

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 23 października 2018 by Natalia in category Uncategorized