Kwiecień 15

Apel Wielkanocny

apel wielkanoc212 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Przygotowany został przez uczniów klasy czwartej oraz Zespół folklorystyczny ”Śwarni Lubomiyrzanie”. Na widowni znaleźli się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Krótki montaż słowno-muzyczny przypomniał nam o najważniejszych tradycjach i obrzędach, będących ściśle powiązanych z przygotowaniami do obchodów Świąt Wielkanocnych. 

Piękna recytacja wierszy przeplatana piosenkami, pozwoliła wprowadzić całą społeczność szkolną w prawdziwie świąteczny nastrój. Na koniec uroczystości p. Małgorzata Kawecka złożyła w imieniu p. Dyrektor wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom życzenia,  aby ten świąteczny czas był okazją do wyciszenia się, a następnie do przeżywania niczym niezmąconej radości, wynikającej ze wspólnego przeżywania tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego.

 red. Katarzyna Murzańska


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 15 kwietnia 2019 by Natalia in category Uncategorized