Wrzesień 30

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Podobny obrazW poniedziałek, 30 września 2019r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Po przeprowadzonej kampanii nadszedł dzień wyborów – uczniowie po oddaniu swoich głosów wrzucali karty do odpowiednio przygotowanej urny, dzięki której każdy głosujący mógł poczuć się jak prawdziwy wyborca! Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

Przewodniczący: Karol Zapała
Zastępca: Kamil Kowalczyk
Sekretarz: Roksana Dawiec
Skarbnik: Paweł Baran
Członkowie: Wiktoria Kuczaj, Emilia Natanek, Kamil Szczepaniak, Ewelina Wojtyczka, Patryk Nieckula, Adrian Wysopal, Bartosz Kacik, Karol Głuch, Agnieszka Kaleta, Kamil Potaczała, Gabriela Wojtyczka, Joanna Palac, Mateusz Palac, Kacper Wąchała, Marcin Babuśka, Jakub Kowalczyk.

Serdecznie gratulujemy!!!

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostały: p. Grażyna Dawiec i p. Natalia Kuziel.

red. Natalia Kuziel


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 30 września 2019 by Natalia in category Uncategorized