październik 26

Pasowanie na czytelnika

??????????24 października 2014 r. był dniem w którym uczniowie kl. I po uroczyście złożonym przyrzeczeniu stali się pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki szkolnej. W czarodziejski świat książek weszli wraz z kolegami z kl. III, którzy wcielając się w bajkowe postacie wprowadzili ich w cudowny świat fantazji. Jednak najważniejszym przesłaniem przekazanym przez trzecioklasistów były zasady poszanowania książek i konieczność dbania o to, by służyły jak najdłużej. Mam nadzieję, że od tej chwili pierwszoklasiści będą dobrymi czytelnikami  i zostaną częstymi gośćmi w wypożyczalni. W najbliższy poniedziałek pierwszaki wraz z wychowawczynią odwiedzą bibliotekę i odciskając „paluszkową pieczątkę” na karcie czytelnika rozpoczną swoją przygodę z książką.

red. Grażyna Kołodziejczyk

Posted 26 października 2014 by Natalia in category Uncategorized