październik 23

Jesienny Kiermasz „Pomarańczowy Tydzień”

W minionym tygodniu, w naszej szkole odbył się wyjątkowy kiermasz pod hasłem „Pomarańczowy Tydzień”, zorganizowany przez Panie z oddziałów przedszkolnych. Wydarzenie to, nawiązujące do jesiennej aury, zachwyciło zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pomarańczowy motyw przewodni nie tylko przywoływał na myśl jesień, ale również podkreślał zdrowotne walory oferowanych przekąsek.Na kiermaszu można było spróbować rozmaitych, zdrowych smakołyków, przygotowanych z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Wśród nich znalazły się między innymi ciasta z marchewki i dyni, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszyscy mogli również delektować się tostami i goframi z dżemem z dyni i mango, a także galaretkami z brzoskwiniami, które przyciągały uwagę swoim wyglądem i świeżością. Popularnością cieszyły się również pomarańczowe babeczki oraz zdrowe kanapeczki i tortille, które nie tylko kusiły smakiem, ale również dostarczały wartościowych składników odżywczych.
Zebrane podczas kiermaszu środki zostaną przekazane na potrzeby oddziałów przedszkolnych.

red. A. Kołodziejczyk,
R. Ogiela,