Maj 10

Konkurs matematyczny „Łamigłówki bystrej główki” już po raz trzeci!

???????????????????????????????7 maja 2014 r. w naszej szkole odbył się III Gminny Konkurs Matematyczny dla klas trzecich. Celem konkursu objętego Honorowym Patronatem Wójta Gminy Mszana Dolna było popularyzowanie wiedzy matematycznej, rozwijanie uzdolnień oraz zainteresowań uczniów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, na zaproszenie organizatorów odpowiedziało 9 szkół z terenu gminy; 18 uczestników z dużym zaangażowaniem rozwiązywało przygotowane zadania. Czuło się ducha walki, każdy chciał zostać zwycięzcą i pokonać przeciwnika!

W wyniku rywalizacji wyłoniono trzech laureatów:

I miejsce Antoni Kozioł z ZPO w Kasinie Wielkiej
II miejsce Paweł Baran ze SP nr 1 w Lubomierzu
III miejsce Daniel Cebula ze SP nr 1 w Lubomierzu

Zwycięzcy i pozostali uczestnicy matematycznych zmagań otrzymali piękne nagrody książkowe, gry, układanki, pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki ufundowane i wręczone osobiście przez Wójta Gminy Mszana Dolna pana Bolesława Żabę. Pracujący w komisji nauczyciele oraz opiekunowie uczniów zostali uhonorowani podziękowaniami przygotowanymi przez  organizatorów. Poczęstunek  sponsorowany przez panią dyrektor Jadwigę Baran-Stożek dla wszystkich przybyłych był miłym uzupełnieniem tego pełnego wrażeń dnia.

LISTA UCZESTNIKÓW

 1. Magdalena Ciężadlik SP nr 2 w Kasince Małej
 2. Natasza Strug SP nr 2 w Kasince Małej
 3. Jakub Jarosz SP nr 2 w Zespole Szkołyi Przedszkola w Mszanie Górnej
 4. Józef Kubik SP nr 2 w Zespole Szkołyi Przedszkola w Mszanie Górnej
 5. Antoni Kozioł ZPO w Kasinie Wielkiej
 6. Marcin Ślaga ZPO w Kasinie Wielkiej
 7. Justyna Skawska Zespół Szkoły i Przedszkolaw Olszówce
 8. Kacper Rzepka Zespół Szkoły i Przedszkolaw Olszówce
 9. Karol Filipiak SP nr 3 w Kasince Małej
 10. Wioletta Gil SP nr 3 w Kasince Małej
 11. Patryk Łabuz Zespół Szkoły i Przedszkola w Łostówce
 12. Joanna Potaczek Zespół Szkoły i Przedszkola w Łostówce
 13. Dawid Gacek ZPO Szkoła Podstawowa nr 1w Mszanie Górnej
 14. Wiktor Potaczek ZPO Szkoła Podstawowa nr 1w Mszanie Górnej
 15. Natalia Wojtyczka SP nr 2 w Lubomierzu
 16. Karol Mucha SP nr 2 w Lubomierzu
 17. Daniel Cebula SP nr 1 w Lubomierzu
 18. Paweł Baran SP nr 1 w Lubomierzu

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, gratulujemy sukcesów i zapraszamy już za rok.

 red. Krystyna Kolawa
Ewa Drabik

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 10 maja 2015 by Natalia in category Uncategorized