kwiecień 18

Sukces naszych uczniów w Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej

konkurs112 kwietnia 2018r. czworo uczniów z klasy I i II naszej szkoły wzięło udział w Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Kasince Małej. Zaśpiewali oni piosenkę „I’ve got whiskers” i zajęli I miejsce w kategorii zespół – klasy I-III. W skład tego zwycięskiego zespołu weszli: Emilia Wąchała, Anna Dawiec i Oskar Cebula z klasy I oraz Wiktoria Kuczaj z klasy II. Nasi najmłodsi uczniowie odnieśli swój pierwszy sukces w konkursie, w którym pochwalili się swoim talentem wokalnym, znajomością piosenki w języku angielskim oraz umiejętnościami aktorskimi, wcielając się w rolę tygrysa, goryla, węża i krokodyla- bohaterów piosenki. LET’S SING IN ENGLISH & LOVE ENGLISH !– Niech to hasło zachęci wszystkich uczniów do nauki języka angielskiego, dzięki któremu sukces jest gwarantowany.

red. Dorota Węgielska

Posted 18 kwietnia 2018 by Natalia in category Uncategorized