grudzień 21

Z wizytą w Domu Seniora „Pod Jaworzynką”

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny – czas radości i dzielenia się z innymi, nie tylko tym, co posiadamy, ale również naszą obecnością i dobrym słowem.
Uczniowie  działający w Szkolnym Klubie Wolontariusza  wraz z panią Grażynką D. udali się z przedświąteczną wizytą do pobliskiego Domu Seniora „Pod Jaworzynką” w Lubomierzu. Postanowili obdarować Seniorów tym, co najcenniejsze: czasem, uśmiechem, dobrym słowem, ciepłem oraz kolędą. Złożyli Pensjonariuszom świąteczne życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane stroiki. Wizyta wolontariuszy w Domu Seniora sprawiła mieszkańcom ogromną radość. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za poświęcony czas i życzliwość, a personelowi i podopiecznym Domu Seniora życzymy spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

red. E. Drabik

Posted 21 grudnia 2023 by Natalia in category Uncategorized