marzec 14

Wszystko zaczyna się od przedszkola

W miniony wtorek, 12 marca odbyło się wyjątkowe wydarzenie – „Dzień Otwarty” w oddziałach przedszkolnych. Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor Jadwiga Baran-Stożek, która przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dla miłych gości przewidziano wiele atrakcji. Od samego rana w salach przedszkolnych unosiła się atmosfera podekscytowania i radości, gdyż każde dziecko przygotowało się do tego dnia z ogromnym zaangażowaniem. Głównym punktem programu był występ artystyczny pt. „Bajka o kurze, wiośnie i pisankach”. Maluchy zaprezentowały układy taneczne, piosenki oraz krótkie scenki teatralne, co wzbudziło ogromny zachwyt ze strony widzów. Ich zaangażowanie i radość z występu były niezwykle. Po emocjonujących występach przyszedł czas na wspólne zabawy i aktywności plastyczne. Dzieci wraz z rodzicami mogły brać udział w różnorodnych grach i zabawach, które umożliwiły wspólne spędzenie czasu i budowanie relacji między dziećmi, rodzicami oraz nauczycielami.Nie zabrakło również czasu na kreatywność i twórczość plastyczną. Podczas warsztatów plastycznych dzieci mogły wykazać się swoimi umiejętnościami artystycznymi, tworząc kolorowe pisanki którymi z dumą dzieliły się z rodzicami.
Na zakończenie tego wyjątkowego dnia każde dziecko otrzymało od przedszkola symboliczny słodki upominek, który ma przypominać im o tych wspólnie spędzonych chwilach i zachęcać do dalszej eksploracji świata wiedzy i kreatywności. Dzień Otwarty w Przedszkolu okazał się nie tylko doskonałą okazją do pokazania osiągnięć dzieci, ale przede wszystkim niezapomnianym dniem pełnym radości, śmiechu i wspólnych doświadczeń, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników.

red. A. Kołodziejczyk

Galeria zdjęć

https://youtu.be/qWdy-CNHd4Q

 

https://youtu.be/qWdy-CNHd4Q


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 14 marca 2024 by Natalia in category Uncategorized