sierpień 3

AKTYWNA SZKOŁA – Aktywny Weekend!

Drodzy Uczniowie i Rodzice,
Z radością informujemy, że Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu Aktywny Weekend! Celem programu jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Co to jest Aktywny Weekend?
Aktywny Weekend to inicjatywa, która ma na celu zachęcenie uczniów i ich rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, aktywnego wypoczynku oraz wspólnego uprawiania sportu.
Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do aktywnego udziału w zaplanowanych wydarzeniach. Szczegółowy harmonogram zajęć oraz dodatkowe informacje będą dostępne w szkole oraz na naszej stronie internetowej.Zachęcamy do regularnego śledzenia informacji i aktywnego uczestnictwa w naszych wydarzeniach. Wspólnie zadbajmy o nasze zdrowie i dobre samopoczucie!

Do zobaczenia na Aktywnym Weekndzie!

Posted 3 sierpnia 2024 by Natalia in category Uncategorized