Marzec 6

Walentynki z wierszami Jana Brzechwy!!!!!!!!

W celu popularyzacji czytelnictwa wśród najmłodszych w bibliotece szkolnej 19.02.2019 r. odbył się „Walentynkowy konkurs czytelniczy”. Uczestnicy – uczniowie klas młodszych nie mieli łatwego zadania, musieli wykazać się doskonałą znajomością utworów, by następnie: odpowiedzieć na związane z nimi pytania, uzupełnić brakujące fragmenty wierszy, połączyć w pary bohaterów, podać właściwe tytuły.

Wielkie brawa dla uczestników konkursu, którzy zapoznali się z wybranymi tekstami, a następnie wykonywali trudne zadania konkursowe z wielkim zaangażowaniem, bo wymagało to zaiste fenomenalnej pamięci.

Zwycięzcami zostali:

Klasa I
I miejsca Karol Malarz i Martyna Palac
II miejsce Patrycja Wąchała

Klasy II-III
I miejsce Magdalena Zapała
II miejsce Anna Dawiec
III miejsce Emilia Wąchała

Serdecznie gratuluję zwycięzcom!!!
Bibliotekarz

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 6 marca 2019 by Natalia in category Uncategorized