październik 16

BohaterOn – warto pomagać !

2 października br. zakończyliśmy akcję charytatywną dla Powstańców Warszawskich. Uczniowie należący do Szkolnego Klubu Wolontariusza przeprowadzili zbiórkę pieniężną, której cały dochód w kwocie 154,60 zł został przeznaczony na pomoc dla weteranów bohaterskiej obrony Warszawy. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i w ten sposób przyczynili się do poprawy warunków życia podopiecznych Fundacji Seniora – organizatora największej ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterOn. Dziękujemy też tym uczniom, którzy indywidualnie wysłali kartki do Powstańców.
Naszą wdzięczność i pamięć o Powstańcach Warszawskich pokazaliśmy również, zamieszczając pamiątkowy wpis – zdjęcie z podziękowaniami na stronie „Dumni z Powstańców”. Biało-czerwony symbol Polski Walczącej ułożony przez naszych uczniów, na pewno ucieszy wszystkich, którzy w czasie II wojny światowej walczyli o wolność Polski.

https://wpis.dumnizpowstancow.pl/mapa?id=9a3f8f77-cd5d-498c-948d-a0548ba18755

 

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 16 października 2023 by Natalia in category Uncategorized