grudzień 7

Zabawa Andrzejkowa przedszkolaków

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. 29 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się do Sali zabaw „Nibylandia” w Łącku. Dla przedszkolaków był to dzień bardzo radosny – pełen zabaw i wróżb. Dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Przedszkolaki mogły skorzystać również z licznych atrakcji, m. in. z basenu z tysiącem kulek, licznych tuneli, zjeżdżalni, mogły też budować obiekty z dużych klocków itp. Pod koniec zabawy przedszkolaki raczyły się słodkim poczęstunkiem. Zabawa Andrzejkowa  była dla dzieci nie tylko okazją do zabawy, ale także do budowania wspólnoty i integrowania się. Radość i uśmiechy uczestników były najcenniejszym świadectwem udanej imprezy.

red. A. Wąchała


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 7 grudnia 2023 by Natalia in category Uncategorized