luty 8

W karnawałowych rytmach

Kończy się karnawał, czas zabaw, bali i przebierańców. Dzieci uwielbiają wspaniałą zabawę, dlatego tradycyjnie, co roku, organizuje się zabawę karnawałową. Uczniowie klas I-III bawili się w tłusty czwartek. 08.02. sala trzecioklasistów została zmieniona w salę balową. Chętne dzieci przebrały się w ulubioną postać. Nie zabrakło policjantów, wróżek, księżniczek, rycerzy, policjantów… Przy wesołej i skocznej muzyce rozpoczęły się wspólne tańce, pląsy i korowody. Dzieci chętnie wzięły udział w różnych zabawach i wspólnie śpiewały znane im piosenki, świetnie się przy tym bawiąc. Zorganizowano także konkursy z nagrodami, wybrano Króla i Królową Balu, a uczniowie, którzy brali udział w Powiatowym Przeglądzie Kolędniczym otrzymali upominki. Wszyscy bawili się wspaniale, ponieważ zabawy taneczne zawsze sprawiają dzieciom wielką radość.

red.: Krystyna Kolawa,
Grażyna Dawiec
Katarzyna Wojtyczka
Grażyna Kołodziejczyk


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 8 lutego 2024 by Natalia in category Uncategorized