luty 9

Zabawa karnawałowa w oddziałach przedszkolnych

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 9 lutego podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach.
Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, Elzy, supermanów, piratów, hulków, strażaków czy kowbojów. Przebierańcy świetnie się bawili,  uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.
Główną atrakcją balu były brokatowe tatuaże – to trend, za którym szaleją małe, jak i duże dzieci. Uczestnicy balu mogli wybierać spośród różnorodnych wzorów i kolorów, motywy zwierząt, piłkarzy, postaci z bajek – możliwości były  nieograniczone! Piękne wzory i kolory brokatów, przyciągały oko z daleka.Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na  słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia.

red. Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Posted 9 lutego 2024 by Natalia in category Uncategorized