marzec 7

Ważna informacja dla Rodziców!

Dyrektor Szkoły informuje, że dnia 06.04.2020 r. o godz. 15.00 odbędzie się wywiadówka, podczas której Funkcjonariusz Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Limanowej sierż sztab. Dariusz Ciba wygłosi prelekcje dla Rodziców pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”.
OBECNOŚĆ RODZICÓW JEST OBOWIĄZKOWA!

marzec 7

Ważna informacja dla Rodziców!

Dyrektor Szkoły informuje, że w dniach 17, 18, 19 marca 2020 r. odbędą się Rekolekcje Wielkopostne. W tych dniach nie będzie zajęć dydaktycznych i nie będzie dowozu do szkoły. Będzie pełniony dyżur przez nauczycieli. Jeżeli wyrażają Państwo chęć przyprowadzenia dziecka/ucznia w tych dniach do szkoły, prosimy to wcześniej zgłosić u wychowawców oddziałów przedszkolnych lub świetlicy.

Szkoła Pamięta – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

dav3 marca 2020r. uczniowie klasy 7 i 8 Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubomierzu wzięli  udział  w spotkaniu edukacyjnym z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które miało miejsce w sali kina Kijów w Krakowie. Organizatorem wydarzenia był krakowski Oddział Instytutu Pamięci Narodowej, który przygotował dla uczestników projekcję dwóch filmów dokumentalnych pt. „Uskok” i „Żołnierze Bartka”  oraz wykład dr. Michała Wenklara na temat działalności żołnierzy polskiego powojennego  podziemia niepodległościowego i antykomunistycznego, którzy stawiali opór sowietyzacji Polski  i podporządkowaniu jej ZSRR. Continue reading