grudzień 20

Konkurs Świąteczny

Tegoroczny konkurs świąteczny zorganizowany przez świetlicę szkolną odbył się pod hasłem: Najdłuższy Łańcuch Choinkowy. Każda zgłoszona klasa przez dwa tygodnie konstruowała, wycinała i kleiła części składające się na ów rekordowy łańcuch. Pomysłów na ich wykonanie było mnóstwo: począwszy od tych z bibuły, poprzez te z papieru, z większymi i mniejszymi kółkami, mniej lub bardziej regularne. Wszyscy dołożyli wszelkich starań, aby łańcuchy były piękne, a przede wszystkim jak najdłuższe. I faktycznie, wszystkie wykonane prace przeszły nasze najśmielsze wyobrażenia. Wiele z nich kilkukrotnie pokryły długość sali gimnastycznej, a rekordowy łańcuch miał ponad 400 metrów! Po podliczeniu wszystkich długości oraz podzieleniu ich przez ilość uczniów biorących udział w powstawaniu każdej konkursowej pracy, możemy ogłosić następujące wyniki:

Miejsce I: klasa VI ( 24 m/os.)
Miejsce II: klasa V ( 18 m/os.)
Miejsce III: klasa II ( 9,24 m/os.)

Jury konkursowe w składzie p. Krystyna Kolawa oraz p. Paulna Bielin przyznały również wyróżnienie za najpiękniejszy i najbardziej estetycznie wykonany łańcuch, które wędruje do klasy VII. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Na każdego laureata czekały wspaniałe prezenty, które zasponsorowała dla nas pani dyrektor Jadwiga Baran-Stożek. Z całego serca dziękujemy i zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kolejnych szkolnych konkursach.

red. Paulina Bielin

Posted 20 grudnia 2017 by Natalia in category Uncategorized