Maj 30

Gry i zabawy ruchowe klas III

puchar29 maja 2018 r. w   Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu odbyły się Gminne zawody sportowe „Gry i zabawy ruchowe klas III”. W szranki stanęli uczniowie klas młodszych z 5 szkół z terenu Gminy Mszana Dolna: Szkoła Podstawowa nr 2 w Kasince Małej, Zespół Szkoły i Przedszkola w Olszówce, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubomierzu, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubomierzu, Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej. 

Zawodnicy walczyli z zapałem, czego efektem były wyniki :

I miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubomierzu
II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubomierzu
III miejsce – drużyna z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Olszówce

 Uczestników nagrodzono pucharami i dyplomami ufundowanymi przez Organizatorów. Gratulujemy sukcesów!

red. J. Nachman, G. Dawiec, G. Kołodziejczyk


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 30 maja 2018 by Natalia in category Uncategorized